Cieśla konstrukcyjny (Norwegia)

SILVERHAND

Norwegia, Bergen, zagranica

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • budowa szkieletów drewnianych do mieszkań, domów jednorodzinnych i innych instytucji użyteczności publicznej
  • montaż szkieletów drewnianych
  • prace wykończeniowe i stolarskie

Wymagania

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego pozwalająca na komunikację w codziennej pracy
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • mile widziane wykształcenie budowlane
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferta:

  • zatrudnienie na warunkach norweskich (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 176 koron norweskich brutto na godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy