Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób posiadających niezbędne umiejętności oraz udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku: cieśla szalunkowy.

Wymagania:

1. Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy - mile widziane doświadczenie w pracy na dużych projektach budowlanych.

2. Odpowiedzialność.

3. Punktualność.

4. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

5. Niekaralność

Zapewniamy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

- Legalne zatrudnienie przez duńską agencję pracy na podstawie umowy o pracę.

- Warunki pracy uzgodnione z duńskimi związkami zawodowymi 3F (wynagrodzenie i świadczenia zgodnie z wymogami duńskiego rynku pracy).

- Wsparcie podczas relokacji oraz polskojęzycznego opiekuna na terenie Danii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (w j. polskim i/lub angielskim wraz ze zdjęciem), w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LF Services ApS z siedzibą w Maribo moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest: LF Services ApS, Kidnakken 11, 4930 Maribo, Dania. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych w tym również prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy duńską agencją pracy zajmującą się rekrutacją wykwalifikowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie