Chętni z doświadczeniem w dziale sprzedaży płynnie mówiący po Angielsku lub Niemiecku

BRAND EMOTION Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz doświadczenie w tego typu pracy a Twój Angielski lub Niemiecki pozwala Ci swobodnie rozmawiać, to dobrze trafiłeś/aś !

Jesteśmy firmą, która rozwija się w zawrotnym tempie w branży targowej i reklamowej. Poszukujemy chętnych osób do obsługi oraz pozyskiwania klientów na terenie całej Europy.
Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy rzetelności, zaangażowania oraz uczciwości.
W zamian oferujemy pewną pracę, miłą atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Poszukujemy osób z którymi zwiążemy się na dłużej.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Ponad 10 lat na rynku - setki zadowolonych klientów. <br/> <br/>BRAND EM... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing