Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów z branży tytoniowej i paratytoniowej oraz rozpoczynamy w branży spożywczej.

Szukamy: CHEMIKÓW Z PASJĄ

którzy będą razem z nami tworzyć innowacyjne produkty. Jeżeli jesteś osobą energiczną, z pomysłami, stawiasz sobie ambitne cele i potrafisz je realizować – dołącz do naszego zespołu. Wybrane osoby będą zatrudnione na stanowisku Laborant - Technolog w Pionie Badań i Rozwoju spółki Hawajski Tytoń.

Oferujemy:

Możliwość tworzenia nowatorskich rozwiązań - „od pomysłu do wdrożenia”
Pracę w zespole najwyższej klasy profesjonalistów
Zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym położonym w pięknym otoczeniu
Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

Twoje zadania:

Inicjowanie i prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych
Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży oraz klientami firmy przy opracowywaniu nowych produktów
Wdrożenia w skali produkcyjnej
Współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczo-rozwojowymi
Prowadzenie syntez laboratoryjnych oraz testów aplikacyjnych
Optymalizacja procesów produkcyjnych
Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i związanej z wprowadzeniem produktów do obrotu
Współudział w rozwiązywaniu problemów technicznych i jakościowych we współpracy z działami produkcyjnym, handlowym i laboratorium centralnym

Miejsce pracy: Wojnicz/Tarnowa

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemiczne lub pokrewne)
Zaangażowanie i inicjatywa
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie na stanowisku Technologa

Prezentacja firmy

Hawajski Tytoń Sp. z o.o. jest właścicielem i producentem Tobbacinu. Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój