Hays Poland

Change Manager

Poznań
Poznań
NR REF.: 1125639

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Change Manager/Business Change & Engagement Manager

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj Umowy: kontrakt B2B
Współpraca: Długofalowa

Zadania:

• Koordynator w procesach change management'u
• Odpowiedzialność za powierzony obszar, moderowanie nim i samodzielność
• Identyfikowanie interesariuszy zmiany i komunikację z nimi
• Przygotowanie interesariuszy do wprowadzenia zmiany (poprzez szkolenia, coaching)
• Dbanie o dobry wizerunek zmiany w organizacji, promowanie postawy dzielenia się wiedzą i pokazywania pozytywnych efektów zmiany

Wymagania:

• Doświadczenie w zarządzaniu ( ≥ 4 ) zmianą i zaangażowaniem w dużych organizacjach , w środowisku wielokulturowym.
• Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
• Zdolności analityczne, samodzielność, kreatywność oraz proaktywna postawa zorientowana na osiąganie wyników

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o B2B
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland