Centrum Filmowe ATV poszukuje osoby na stanowisko Casting Manager

ATV Group Centrum Filmowe ATV Film

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

ATV Group Centrum Filmowe ATV Film poszukuje kreatywnej osoby do samodzielnego poprowadzenia oddziału castingowego naszej firmy na terenie województwa podlaskiego.

Działalność polega na organizacji castingów pod produkcje filmowe, reklamowe, telewizyjne. Wysokie zarobki.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość branży castingowej, filmowej, fotograficznej, reklamowej.
- własny samochód
- kreatywność
- dyspozycyjność
- samodzielność

Prezentacja firmy

ATV GROUP® to koncern medialny posiadający w swoich zasobach plat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media