Central BI Developer

Devire

Częstochowa, śląskie

Devire

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie; referowany kierunek informatyka
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz i raportów przy pomocy narzędzi klasy BI
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami klasy BI (preferowana platforma - Information Builders; platforma Microsoft BI będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolności interpersonalne umożliwiające efektywną pracę w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wspieranie globalnych rozwiązań Business Inteligence
  • Rozwijanie umiejętności w zakresie narzędzi klasy BI, które są wykorzystywane globalnie w firmie
  • Szkolenia dla zespołu raportującego (a czasami użytkowników) w nowych technologiach BI
  • Zapewnienie wsparcia dla firmowej platformy BI
  • Podróże służbowe do wybranych fabryk na świecie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w wersji angielskiej.