Care Assistant - Opiekun osób starszych

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Wielka Brytania, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 30

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia

HR PL poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w stacjonarnych domach opieki dla osób starszych na terenie Irlandii Północnej, w okolicach miejscowości Dungannon.

Care Assistant - Irlandia Północna

Miejsce pracy: Irlandia Północna, Dungannon

Pracodawca organizuje rozmowy przez Skypa.

Zadania:

  • Pomoc osobom starszym w codziennych czynnościach
  • Dbanie o dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne osób przebywających w ośrodku
  • Pomoc w dostosowaniu się do zaleceń lekarskich
  • Towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Możliwość wyjazdu do pracy na min. 12 miesięcy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 6,50-6,70 GBP brutto/godz
  • Praca na zmianę nocną (4 noce tygodniowo) lub zmianę dzienną - do ustalenia z pracodawcą
  • Min. 45 godzin pracy w ciągu tygodnia + duża liczba nadgodzin
  • Zakwaterowanie w niskiej cenie ok 45 GBP/tyg - pokój jednoosobowy
  • Kontrakt z pracodawcą jest podpisywany przed wyjazdem do Irlandii Północnej