Care Assistant - opiekun osób starszych

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Wielka Brytania / Anglia, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania / Anglia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia

Zapraszamy na cykliczne spotkania z pracodawcą, odbywające się w Warszawie!

 Najbliższe spotkanie odbędzie się 4-5 maja

Pragniesz związać swoją przyszłość zawodową z niesieniem pomocy innym? Znasz język angielski? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia w opiece.

Zainteresowane osoby zapraszamy na cykliczne, bezpośrednie spotkanie z pracodawcą brytyjskim w Warszawie!

Opis stanowiska:

- praca w domach opieki (do wyboru placówki na terenie całej Wielkiej Brytanii)

- pomoc osobom starszym w wykonywaniu codziennych czynności (asystowanie podczas chodzenia, spędzanie czasu, pomoc w ubieraniu, jedzeniu, dotrzymywanie towarzystwa)

-organizowanie czasu podopiecznym (spacery, zabawy)

-w razie potrzeby pomoc w higienie osobistej

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki w zależności od doświadczenia

- tanie zakwaterowanie w jednoosobowych, wyposażonych pokojach

- stałe i legalne zatrudnienie

- umowa na pełen etat z możliwością wielu nadgodzin

- darmowa pomoc w załatwianiu formalności

Oczekiwania:

- dobra znajomość języka angielskiego - umożliwiająca kontakt z podopiecznymi oraz personelem medycznym

- gotowość do przyjazdu na spotkanie z pracodawcą w Warszawie

- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (opieka nad osobami chorymi lub starszymi, młodzieżą lub dziećmi - może być praktyka zdobyta podczas studiów, praca jako wolontariusz, staż, opieka nad członkiem rodziny)

- predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki

- życzliwość i cierpliwość, empatia

- gotowość do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na minimum 12 miesięcy