Opis stanowiska pracy

Zadania:
- Realizacja kampanii w kanałach e-marketingu (Programmatic, Native Ads, FBads, e-mail marketing, afiliacja etc.)
- Analiza i optymalizacja prowadzonych działań pod KPI powiązane z performance marketingiem
- Realizacja założonej strategii marketingowej
- Współpraca z wewnętrznym CC oraz działem marketingu, którego będziesz częścią
- Współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi
- Poszukiwanie nowych wartościowych kanałów ruchu
- Ścisła współpraca z dyrektorem ds. marketingu i działem marketingu

Oferujemy:
- Możliwość pracy w młodym, ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się Firmie.
- Udział w realizacji strategii marketingowej tworzonej In House
- Zarobki 3 500 - 4000 netto zł. na początek + premia; umowa (zlecenie/o pracę/b2b).
- Ubezpieczenie i inne udogodnienia.
- Możliwość poznania nowych, ciekawych technologii i rozwiązań.
- Coaching i mentoring w miejscu pracy.
- Przyjazna lokalizacja z dogodnym dojazdem do biura i parking.
- Turkusowa organizacja i klimat pracy.
- Kawa, herbata i poczęstunki na miejscu.
- Firmowy pies rasy Husky do głaskania i przytulania.

Wymagania

Profil naszego/j wymarzonego/j kandydata/ki:
- Znajomość środowiska Pogrammatic (mile widziana znajomość platformy DBM)
- Znajomość zagadnień związanych z Performance Marketingiem
- Znajomość Google Analitics (mile widziana znajomość Adwords)
- Zainteresowania szeroko pojętym e-marketingiem
- Zdolności analityczne
- Chęć uczenia się, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
- Znajomość Office (Excel)
- Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii będzie dodatkowym atutem
- Mile widziana znajomość SEO i Afiliacji.

Prezentacja firmy

New Science oddział w Warszawie to innowacyjna, turkusowa organiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja