Call Center - umowa o pracę

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Telefoniczna sprzedaż usług i produktów bankowych/ubezpieczeniowych
  • Doradztwo w zakresie proponowanych usług

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze klienta
  • Pracę w profesjonalnym centrum telefonicznej obsługi klienta
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Szkolenia
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość dopasowania grafiku do indywidualnych potrzeb

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera
  • Poprawna dykcja
  • Wysoka kultura osobista
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials