Call Center Manager

HRK S.A.

Łódź / Warszawa, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, znanej międzynarodowej firmy z branży Retail, poszukujemy osoby na stanowisko

Call Center ManagerMiejsce pracy: Łódź / Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wszystkie aspekty związane z działaniem i rozwojem CC
  • Pełne zarządzanie CC w zakresie merytorycznym oraz administracyjym
  • Zarządzanie ok. 10 osobowym zespołem
  • Zatrudnianie, szkolenie, motywowanie pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządaniu małym CC o profilu inbound
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, rzetelność, solidność
  • Teoretyczna oraz praktyczna wiedza związana z funkcjonowaniem CC

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samochód służbowy
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.