CALL CENTER-konkurencyjna premia !!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 007442
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów sieci telefonii komórkowej - klientom wewnętrznym sieci (przedłużanie umów / dosprzedaż),
  • Profesjonalna obsługa Klienta,
  • Realizowanie planów sprzedażowych, za które przyznawane są indywidualne premie.

Oczekiwania:

  • Umiejętności przekonywania oraz łatwego nawiązywania kontaktu z innymi,
  • Pewność siebie i nastawienie na osiąganie celów indywidualnych,
  • Gotowość do pracy w ramach godzin 8-21,
  • Znajomość obsługi komputera.

Oferta:

  • Stałą stawkę godzinową + atrakcyjny system premiowy,
  • Umowa zlecenie max 3 mc potem umowa o prace tymczasową,
  • Dostosowanie grafiku do indywidualnych potrzeb,
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (karta Multisport; opieka medyczna;ubezpieczenie na życie),
  • Możliwość rozwoju a także awansu w strukturach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.