Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Rozwiązywać problemy o różnej skali trudności (zależnie od Twojego doświadczenia i zapału :)
  • Projektować, programować, tworzyć i wspierać testy, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację
  • Szlifować dobre praktyki inżynierskie

Co musisz umieć?

  • Programować w języku C++ (STL), przynajmniej rok
  • Znać techniki programowania obiektowego (OOP, SOLID)
  • Rozumieć zagadnienia programowania współbieżnego w środowiskach rozproszonych

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Znajomość innego języka programowania (Java, C#, Python)
  • Znajomość C++ 11
  • Znajomość systemów i standardów używanych w procesie deweloperskim (Jenkins, Git)
  • Doświadczenie w pracy metodyką Agile (Scrum) najlepiej z wykorzystaniem JIRA/Confluence
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL

Zapewnimy Ci:

  • Pracę przy unikalnych projektach o dużej skali i stopniu skomplikowania
  • Stanowisko dobrane do Twojej wiedzy i umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne - do wyboru PZU albo Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Systems, obiady)
  • Parking dla wszystkich pracowników
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w zespole, z którym po godzinach zagrasz w piłkę nożną, pobiegniesz w maratonie albo pograsz w planszówki

Wymagania

Szukamy kilku osób na stanowisko:

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP