C# / Javascript Developer (Junior/Mid)

HostelSystem Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

FrontDesk Master to ambitny, szybko rozwijający się startup, którego celem jest bycie liderem segmentu IT rynku hostelowego i hotelowego.

FrontDesk Master to nowoczesny PMS i channel manager, ustanawiający nowe standardy w branży.

FrontDesk Master to stabilna i solidna firma, która od 6 lat systematycznie powiększa zespół zaangażowanych, energicznych osób, lubiących bezstresową, ale ambitną pracę.

Poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby, która nie boi się wyzwań, którą cechuje samodyscyplina, ale również która oczekuje czegoś więcej niż korporacyjna rutyna. Współpraca z nami to poza możliwością uczestniczenia w rozwoju dużego projektu, przygoda która może się rozpocząć od standardowej, stabilnej współpracy a zakończyć objęciem udziałów pracowniczych (stock options) oraz zostaniem udziałowcem przedsiębiorstwa.

Zadania

  • Rozwój i tworzenie zaawansowanych aplikacji webowej w oparciu o C#, javascript, Sencha ExtJS (.NET, WCF, REST Services, Entity Framework Code First).
  • Tworzenie API oprogramowania.
  • Integracja oprogramowania z Frontend.
  • Tworzenie elementów frontdendowych w Javascript i Sencha.
  • Integracja oprogramowania z zewnętrznymi API

Oferujemy

  • Stabilną i długofalową współpracę
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę pod nadzorem Senior Developerów
  • Możliwości rozwoju
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opcje na udziały w spółce i partycypowanie w jej sukcesie (employee stock option program)
  • Elastyczne godziny pracy – praca zdalna z domu*

*Od roku 2011 pracujemy w formule zdalnej, mając członków zespołu w Kanadzie, Rosji, Polsce (Wrocław, Opole, Kraków). W związku z dynamicznym rozwojem firmy, planujemy zmierzać ku otwarciu biura we Wrocławiu, w którym już mamy 4 członków naszego zespołu z różnych działów.

Wymagania

  • Znajomość C#, Javascript, .NET, REST
  • Mile widziana znajomość Sencha
  • Samodyscyplina
  • Sumienność
  • Kreatywność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów a nie piętrzenia ich
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwijania się
  • Umiejętność czytania dokumentacji w języku angiskim
  • Poszukiwanie długofalowej współpracy w pełnym wymiarze
  • Szczególnie mile widziane osoby z Wrocławia i okolic w związku z planami otworzenia biura. Nie jest to jednak wymóg.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania do hosteli o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca Internet / e-commerce