Opis stanowiska pracy

Co będziesz robił?

  • Tworzył gry na automaty z wykorzystaniem autorskiego silnika graficznego
  • Implementował animacje, filmy i dźwięk
  • Rozwijał środowisko i narzędzia wspierające proces tworzenia gier
  • Pracował w zgranym zespole z wykorzystaniem metodyki Agile (Scrum)

Co musisz umieć?

  • Programować w języku C++ (STL)
  • Znać Visual Studio
  • Znać język angielski na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • Być dostępnym na pełen etat :)

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Znajomość SVN lub innego systemy kontroli wersji
  • Praktyczna znajomość języka Python
  • Znajomość metodologii Agile

Zapewnimy Ci:

  • Szybkie zobaczenie efektów swojej pracy :)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne - do wyboru PZU albo Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Systems, obiady)
  • Parking dla wszystkich pracowników
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w zespole, z którym po godzinach zagrasz w piłkę nożną, pobiegniesz w maratonie albo pograsz w planszówki

Wymagania

Szukamy kilku osób na stanowisko:

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP