Power Media

C++ Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nazwa stanowiska: C++ Developer

Miejsce pracy: Wrocław ul. Legnicka w pobliżu Magnolia Park

Praca w firmie miedzynarodowej ze skandynawskim kapitałem, współpracującej z światowymi gigantami technologii i innowacji.

Opis stanowiska: Dla naszego klienta specjalizującego się projektowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla szerokiej gamy branż: przemysł, automotive, medycyna, automatyzacja budynków, telekomunikacja, poszukujemy osoby z doświadczeniem w programowaniu w języku C++

Praca w projekcie dla przemysłu motoryzacyjnego, polegająca na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań do nawigacji stosowanych w samochodach. Projekt opiera się na ciągłym rozwoju a w mniejszym stopniu na utrzymaniu.

Oczekiwania:

- Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowań C++ (istotna znajomość C++ 11, C++ 14);

- Mile widziana znajomość OpenGL oraz system Autosar;

- Doskonałe umiejętności analityczne;

- Dobra znajomość angielskiego;

- Dyspozycyjność;

- Gotowość do wyjazdów służbowych;

Firma oferuje:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności ;

- Pracę w stale rozwijającej się firmie;

- Pakiet szkoleń technicznych i językowych;

- Prywatna opieka medyczna;

- Świetna atmosfera w środowisku pracy;

- Rozwój osobisty i zawodowy;

- Elastyczne godziny pracy;

- Dla osób chętnych możliwość rozwoju za granicą;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media