Hays Poland

C++ Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124376

Dla naszego skandynawskiego klienta, specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań IT i systemów głównie do gospodarki magazynowej oraz logistyki, poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Stawka:10 – 12k brutto (junior / regular)
12 – 17k brutto (senior)

Zadania:

• Praca nad rozwojem i wdrażaniem rozwiązań, stworzonych na indywidualne potrzeby klientów
• Rozwój oprogramowania (głównie w C++) na różnych rozwiązaniach architektonicznych oraz systemach operacyjnych (desktop / mobile / urządzenia sterowane głosem)
• Projektowanie rozwiązań technicznych, pisanie testów jednostkowych, prowadzenie dokumentacji i utrzymywanie stworzonych rozwiązań.

Wymagania:

• Doświadczenie w programowaniu C / C++
• Znajomość i doświadczenie w projektowaniu / programowaniu baz danych (idealnie w MS SQL Server lub Oracle)
• Znajomość zarządzania kontrolą wersji – Git
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziane: wcześniejsze doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z obszarów logistyki, gospodarki magazynami, systemów ERP, oprogramowania typu klient-serwer, znajomość systemów Linux / Unix.

Oferujemy:

• Możliwość dołączenia do miejsca, w którym liczą się przede wszystkim praca zespołowa, ambicja, innowacyjność i pasja do tworzenia nowych rozwiązań IT
• Wsparcie merytoryczne i techniczne dla osób mniej doświadczonych
• Międzynarodowe środowisko z bardzo otwartą i przyjazną, skandynawską kulturą pracy
• Prywatna opieka medyczna
• Wysokiej jakości sprzęt komputerowy.

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland