C++ Developer

Sii Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Lublin
Zadania
  • Tworzenie oprogramowania dla zintegrowanych samochodowych systemów multimedialnych (systemy nawigacji, radio, radio cyfrowe, telefon, MP3, CD, łączność internetowa, wyświetlacz dotykowy) z wykorzystaniem języków C/C++
  • Rozwijanie interfejsu użytkownika w technologii QT (QML)
  • Praca koncepcyjna w obszarze nowych technologii i systemów multimedialnych
Pożądany profil
  • Dobra znajomość C++
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w obszarze rozwoju i implementacji oprogramowania dla systemów wbudowanych lub interfejsu użytkownika w technologii QT lub pokrewne
  • Mile widziana znajomość biblioteki Qt
  • Znajomość Linux
  • Mile widziane doświadczenie z wielowątkowością (POSIX, miele widziana znajomość mechanizmów C++11),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, Elektroniki lub pokrewnych
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, otwartość i miłe usposobienie
Oferujemy
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów realizowanych w nowych technologiach
  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B – Ty wybierasz!
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
    Szkolenia techniczne, miękkie oraz kursy językowe
  • Dostęp do biblioteczki technicznej i spotkań grup wymiany wiedzy
  • Dni owocowe, pyszną kawę, imprezy integracyjne dla Ciebie i Twojej rodziny (m.in. bale karnawałowe, pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne, mikołajki, piwne czwartki)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) – już od początku zatrudnienia!
  • Biuro blisko centrum miasta i pokoje projektowe zamiast open space
  • Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy w IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-lublin@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie