C# Developer - praca zdalna lub w biurze // Lublin

SSF

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?
Szukamy przede wszystkim osób pracowitych, kreatywnych, które się szybko uczą i chcą doskonalić swoje umiejętności w profesjonalnym zespole, a także profesjonalistów chcących dołączyć do naszego zespołu. Innymi słowy: jeśli potrafisz potrafisz programować C# , zapraszamy!

Co od nas dostajesz?
-Współpracujesz z klientami z Polski / Izraela / USA / Holandii
-Rozwijasz umiejętności oraz otrzymujesz dodatkowe szkolenia
-Otrzymujesz premię od zrealizowanych projektów
-Będziesz miał nawał pracy i nieustannie się rozwijał

Wymagania

-Bardzo dobra znajomość C# ( .NET 3.5 , .NET 4.0)
-Praktyczna znajomość wzorca MVC
-Znajomość wzorców projektowych
-Znajomość WPF
-Praktyczna znajomość projektowania i programowania obiektowego.
-Znajomość relacyjnych baz danych oraz współpracy z REST / Web API / API
-Znajomość LinQ
-Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację w tym języku
-Znajomość systemów kontroli wersji GIT/SVN

Mile widziane:
-Umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych w oparciu o C# (VisualStuido , Xamarin)

Prezentacja firmy

SSF to znakomicie przygotowany zespół project managerów, programi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy