C/ C++ / Linux Software Engineer

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Odpowiedzialność za implementację nowych funkcjonalności w aplikacjach desktopowych,
  • Rozwijanie w zespole symulatorów kolejowych oraz pojazdów ciężarowych,
  • Odpowiedzialność za implementację nowych funkcjonalności w systemie wymagających rozbudowy silnika symulatora oraz interfejsu graficznego instruktora wraz z modułami symulującymi pracę rzeczywistych urządzeń,
  • Poprawa istniejących błędów oraz optymalizacji kodu,
  • Możliwość udziału we wdrożeniach i szkoleniu maszynistów i kierowców zawodowych z wykorzystaniem produktów firmy w trakcie nabywania doświadczenia.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Min. 2-lata doświadczenia - bardzo dobra znajomość języka C++ (C++11/C++14),
  • Dobra znajomość frameworka Qt,
  • Dobra znajomość środowiska Linux,
  • Znajomość Visual Studio, systemu kontroli wersji Git,
  • Umiejętność i chęć szybkiego przyswajania nowej wiedzy dziedzinowej,
  • Doświadczenie w pracy nad istniejącym kodem,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • Dodatkowy atut: doświadczenie w pisaniu skryptów powłoki i w programowaniu grafiki 3D.

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę z fajnym zespołem i z miłą atmosferą pracy w firmie - producenta symulatorów i trenażerów m.in. dla wojska, maszynistów pociągu na całym świecie, wystawcy na światowych targach I/IT SEC w 2018 w Orlando/USA (firma otrzymała m.in. dotację na przeprowadzenie badań i prac rozwojowych, a także nagrodę Dumny Weteran podczas XXVI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach),
  • Komfortowe stanowiska pracy, możliwość tworzenia unikalnych w skali kraju systemów i wpływu na rozwój firmy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę lub B2B na czas nieokreślony z elastycznymi godzinami pracy (7.00-9.00 możliwość rozpoczęcia pracy),
  • Wyjazdy integracyjne na konferencje branżowe,
  • Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną,
  • Parking dla samochodów i rowerów,
  • Darmowa kawa, herbata i owoce, dostęp do kuchni.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.