C/C++ Software Developer

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest jeden z międzynarodowych producentów rozwiązań technologicznych. W związku z dynamicznym rozwojem portfolio produktów w obszarze Internet of Things oraz urządzeń ubieralnych, do zespołu R&D odpowiedzialnego za rozwój innowacyjnej platformy mobilnej dla naszego Klienta poszukujemy C/C++ Software Developera.

Opis stanowiska:

– Projektowanie, rozwój i implementacja oprogramowania na najnowsze urządzenia ubieralne takie jak smartwatch'e i opaski lifelogging'owe;
– Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, udział w pracach badawczych, inicjowanie pomysłów;
– Zaangażowanie w prace nad bezpieczeństwem tworzonych rozwiązań;
– Proponowanie i wdrażanie usprawnień, optymalizacji działających rozwiązań;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonego kodu (pisanie testów jednostkowych, code review).

Wymagania

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w językach C i/lub C++;
– Znajomość środowiska Linux;
– Doskonała znajomość wzorców projektowych;
– Umiejętność programowania współbieżnego;
– Dodatkowym atutem będzie znajomość języków skryptowych (Python, Bash) oraz bibliotek STL, Boost;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy