AFA Polska Sp. z o.o.

C/C++ Developer

Od: AFA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • zapewnienie jakości wytwarzanych podzespołów: testy, wdrożenie do produkcji
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • tworzenie oprogramowania dla nowych urządzeń
  • rozwój oraz utrzymanie oprogramowania dla obecnie posiadanych urządzeń
  • praca dla klienta zagranicznego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • znajomość zagadnień EMC/EMI
  • umiejętność tworzenia elementów bibliotecznych
  • podstawowa wiedza elektroniczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • bardzo dobra znajomość języków programowania C lub C++
  • doświadczenie z mikrokontrolerami ARM7/Cortex
  • doświadczenie z mikrokontrolerami PIC
  • znajomość Linux

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej
  • znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podróży w związku z realizacją międzynarodowych projektów
  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności