C++ 11/14 Developer

Sii Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Kraków
161125-57D7D
Zadania
  • Programowanie zintegrowanych samochodowych systemów multimedialnych (m. in. nawigacji, radia cyfrowego, telefonu, MP3 i CD czy łączności internetowej).
  • Projektowanie w C/C++ aplikacji dla systemów wbudowanych
  • Proponowanie nowych rozwiązań w obszarze nowych technologii i systemów multimedialnych
  • Optymalizacja i konfiguracja systemów czasu rzeczywistego
Pożądany profil
  • Conajmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu C++ (w obszarze rozwoju i implementacji oprogramowania dla systemów wbudowanych)
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, Elektroniki lub pokrewnych
  • Doświadczenie z wielowątkowością (POSIX,znajomość mechanizmów C++11) będzie plusem
  • Umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i zaangażowanie
Oferujemy
  • Bogaty pakiet benefitów; otrzymujesz szkolenia techniczne, miękkie i językowe, prywatną opiekę medyczną oraz platformę multikafeteryjną,
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia; jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B,
  • Jasno wyznaczona ścieżka kariery, którą Ty wytyczasz, a my pomożemy w jej realizacji; gwarantujemy możliwość rozwoju poprzez dopasowanie projektu, technologii lub branży,
  • Zachowany balans między pracą, a zabawą; szanujemy Twój wolny czas i gwarantujemy dobre relacje w zespole i wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Elastyczne godziny pracy lub możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz zyskać dołączając do Sii? Aplikuj do nas!

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-krakow@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie