Business Project Manager

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, będącego rozpoznawalną instytucją finansową z kapitałem międzynarodowym, poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Project Managera. Wybrany kandydat  powinien wykazywać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami w zakresie komunikacji połączonymi z doświadczeniem w obszarze sprzedaży produktów finansowych. Business Project Manager będzie raportował bezpośrednio do Członka Zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż.

Business Project ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją strategicznego projektu biznesowo – informatycznego;
  • Definiowanie zakresu projektowego przedsięwzięcia i zadań do realizacji;
  • Zarządzanie zmianą w organizacji;
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientem wewnętrznym (Departament Sprzedaży, Departament Wsparcia Sprzedaży i inne);
  • Współpraca z zespołem projektowym, dostawcami usług informatycznych oraz kierownikiem projektu;
  • Koordynacja pracy ekspertów merytorycznych;
  • Dostosowanie realizowanego projektu do innych obecnie prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość procesu sprzedaży produktów finansowych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu strategicznymi projektami biznesowo - informatycznymi;
  • Background techniczny oraz znajomość metodologii Agile/Scrum będzie dodatkowym atutem;
  • Ponadprzeciętne umiejętności w zakresie komunikacji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem będzie mile widziane;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Praca nad strategicznymi projektami biznesowymi;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.