Business Intelligence East

Renault Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Analiza procesów biznesowych oraz integracji przepływu danych między systemami informatycznymi w zakresie obsługi posprzedażnej EAST,
  • Opracowanie i dystrybucja raportów oraz narzędzi analitycznych programów obsługi posprzedażnej dla terytorium EAST, w szczególności:
  1. raporty dla kierownictwa,
  2. raporty wspomagania decyzji,
  3. analizy marketingowe i prognozowanie wyników.

  • Analiza jakości danych w systemach informatycznych oraz podniesienie jakości danych źródłowych w zakresie obsługi posprzedażnej EAST i sieci dealerskiej,
  • Definiowanie metody pomiaru jednoznacznych wskaźników (KPI), pozwalających na usprawnienie zarządzania organizacją procesów,
  • Przygotowanie analizy budżetu rocznego i jego aktualizacji w zakresie obsługi posprzedażnej EAST,
  • Sprawowanie nadzoru nad działaniem aplikacji biznesowych, wykorzystywanych do monitorowania i analizy danych,
  • Koordynacja prac nad projektami i programami informatycznymi obsługi posprzedażnej dla terytorium EAST.

Profil Kandydata:

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza z zakresu analizy danych i systemów informatycznych,
  • Dokładność, umiejętność analizy oraz projektowania procesów biznesowych,
  • Umiejętność myślenia procesowego i planowania strategicznego,
  • Umiejętność syntezy,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Orientacja na terminowość w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".