Business Development Manager

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego do działu sprzedaży, którego zadaniem jest rozwój biznesu w obszarze rekrutacji bezpośrednich i wynajmu czasowego specjalistów IT, poszukujemy energicznej, samodzielnej i pozytywnie nastawionej do życia i pracy osoby na stanowisko Business Development Managera.

Zadania Business Development Managera:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w ramach świadczonych usług, przy wsparciu Kierownika Zespołu Sprzedaży oraz wykorzystywaniu dostępnych narzędzi;
  • utrzymywanie i rozwój relacji z obecnymi Klientami;
  • całościowe i samodzielne zarządzanie procesem sprzedaży usług, w tym przygotowywanie ofert i umów oraz prowadzenie spotkań i negocjacji;
  • współpraca i wsparcie merytoryczne Młodszych Specjalistów ds. Sprzedaży;
  • aktywna współpraca z działem rekrutacji, zajmującym się poszukiwaniem kandydatów na potrzeby rekrutacyjne klientów;
  • reprezentowanie firmy podczas eventów, targów branżowych, konferencji, spotkań z klientami.

Od Business Development Managera wymagamy:

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży;
  • świadomości biznesowej umożliwiającej swobodne prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych na każdym poziomie komunikacji z klientami;
  • umiejętności analizy potrzeb klientów;
  • proaktywnej postawy i przedsiębiorczego nastawienia do powierzonych obowiązków i zadań;
  • umiejętności docierania do odpowiednich i decyzyjnych osób oraz budowania relacji biznesowych na szczeblu menedżerskim;
  • znajomości języka angielskiego (B2+);
  • prawa jazdy kat. B. (warunek konieczny!);
  • kreatywności, zapału i entuzjazmu.

Kandydatom oferujemy:

  • długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • transparentny i uczciwy systemem wynagradzania (podstawa + prowizja uzależniona od realizacji planów);
  • realną możliwość rozwoju;
  • uczestniczenie i prowadzenie ciekawych projektów sprzedażowych w obszarze usług rekrutacyjnych;
  • energiczny i otwarty zespół;
  • świetną atmosferę pracy, brak dress code’u;
  • owoce, napoje, kawę, herbatę pod dostatkiem;
  • kartę Multisport;
  • parking, rowerownię;
  • imprezy integracyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media