Business Development Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1115016

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Development Manager ioT/Smart Cities

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długofalowy projekt

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań w obszarze Internet of Things ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań Smart Cities
  • Aktywne tworzenie i wdrażanie strategii wejścia na rynek rozwiązań Smart Cities
  • Współpraca z bieżącymi i poszukiwanie nowych partnerów technologicznych gotowych do współpracy w obszarze Smart Cities
  • Współpraca ze jednostkami odpowiedzialnymi za sprzedaż, presales, technologię oraz wdrażanie rozwiązań
  • Aktywne współtworzenie go-to-market z naciskiem na poszukiwanie klientów zainteresowanych implementacją wdrażanych produktów i rozwiązań, prowadzenie wdrożeń pilotażowych, wsparcie podczas negocjacji ofert i umów
  • Analizowanie potrzeb klientów w zakresie IoT
  • Organizowanie działań promujących wdrażane produkty dla potencjalnych klientów (konferencje, webinaria itp.)
  • Współpraca ze spółkami w ramach grupy Deutsche Telekom w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Analiza i badania trendów rynkowych w obszarze IoT / Smart Cities

Wymagania :
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia we wdrażaniu nowych produktów w dużych organizacjach
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań technologicznych w ramach dużych projektów infrastrukturalnych
  • Co najmniej 5 lat doświadczenie w sprzedaży rozwiązań do sektora publicznego
  • Doświadczenie we współpracy z Partnerami technologicznymi i znajomość rynku producentów urządzeń
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane telekomunikacja , IT, Ekonomia, Zarządzanie)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( Poziom C1)
  • Prawo Jazdy Kat. B
  • Otwartość na potrzeby klientów
  • Konsekwencja i samodyscyplina w realizacji powierzonych działań, asertywność, budowanie rozwiązań win-win oraz zdolność do przekonywania innych.
  • Samodzielność w identyfikowaniu ryzyka, podejmowaniu decyzji i przedstawianiu rekomendacji dla kadry menedżerskiej
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność przeprowadzania prezentacji lub negocjacji
  • Biegła znajomość pakietu office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Mile widziane doświadczenie jako kierownik projektów IT
  • Mile widziana znajomość technologii komunikacyjnych wykorzystywanych w komunikacji M2M - klasycznych oraz nowych np. Narrowband IoT, Cat.M1
  • Mile widziana znajomość platform technologicznych klasy IoT

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o elastyczną formę B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland