Business Development Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego klienta - eksperta w branży rozwiązań projektowych dla branży retail/office, oferujacego projektowanie i kompleksową aranżację, wyposażenie biur oraz sklepów poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Business Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie oraz pozyskiwanie Klientów z branży Retail oraz Office,
  • Utrzymywanie dobrych relacji i dalszy rozwój współpracy z aktualnymi Klientami,
  • Współtworzenie: ofert, kosztorysów, kalkulacji, raportów, analiz i prezentacji,
  • Reprezentowanie firmy na rynku Współpraca z partnerami, firmami podwykonawczymi oraz innymi działami firmy,
  • Negocjowanie umów.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B na rynku Retail/ Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
  • Znajomość dodatkowego języka będzie atutem,
  • Znajomość rynku związanego z rozwiązaniami projektowymi,
  • Proaktywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy indywidualnej jak i w zespole,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • Znajomość Pakietu MS /Office.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych a także realny wpływ na rozwój firmy i biznesu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Podstawowe narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.