Business Development Manager

Graphene Solutions Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Monitorowanie i analiza działań konkurencyjnych marek;

• Budowa pozycji powierzonych produktów na rynku, przygotowywanie raportów z prowadzonych badań rynku;

• Przygotowywanie prezentacji rozwiązań dla Klientów;

• Negocjowanie umów i warunków współpracy;

• Pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z nowymi Klientami;

• Współudział w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe;

• Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w obszarze projektów innowacyjnych, dotacji unijnych;

• Doświadczenie w rozwoju biznesowym firmy (pozyskiwanie nowych Klientów, dbanie o relacje z Klientami strategicznymi, wchodzenie z ofertą w nowe sektory);

• Umiejętność koordynacji i monitoringu procesów, podstawowa znajomość zarządzania projektami;

• Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Prawo jazdy kat. B;

• Samodzielność i dyscyplina w zarządzaniu czasem;

• Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Graphene Solutions - jesteśmy innowacyjną spółką zajmującą się pracami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media