business development manager

Randstad Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

 Dla naszego klienta, firmy działającej w sektorze produkcji i logistyki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40895
Praca stała
Lokalizacja: Toruń

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski i rynkach europejskich
  • rozwój relacji handlowych z aktualnymi klientami
  • budowanie wizerunku firmy
  • współtworzenie strategii rozwoju firmy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, ekonomia, logistyka)
  • min. dwuletnie  doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sprzedaży
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiajaca sprawną komunikację biznesową
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji biznesowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (możliwe także inne kraje europejskie)
  • kreatywność, pomysłowość
  • determinacja w dążeniu do celu
  • orientacja na klienta
  • orientacja na wynik
  • inicjowanie działań
  • planowanie i organizacja (znajomość narzędzi organizacyjnych oraz dobra organizacja pracy własnej)
  • znajomość narzędzi Lean Management
  • zdolności interpersonalne
  • obsługa MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferta:
  • praca dla lidera w swej dziedzinie w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia pracy
  • preferowana umowa o pracę
  • praca w zgranym i stabilnym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)