Business Development Manager

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Kształtowanie i realizacja polityki personalnej, zgodnej ze strategią i celami firmy,
  • Budowanie marki firmy na lokalnym rynku pracy,
  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa nowych Klientów,
  • Rozwijanie kontaktów biznesowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi Klientami,
  • Monitorowanie i analiza rynku konkurencji,
  • Koordynowanie pracy współpracowników w celu realizacji zamówień Klienta,
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie ze standardami organizacji.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedaży dla Klienta biznesowego,
  • Doświadczenie w sprzedaży i wiedza merytoryczna w obszarze branży HR będzie dodatkowym atutem,,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Własne portfolio Klientów i sukcesów będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoka orientacja i determinacja na osiąganie celów sprzedażowych,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Przestrzeganie podstawowych zasad i etyki biznesu,
  • Lojalność, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Adekwatne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, opieka medyczna),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.