Business Development Manager

Miejsce pracy: Mszczonów k. Warszawa, Łódź, Żyrardów, Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Analiza rynku i potrzeb klientów w zakresie outsourcingu rozwiązań logistyki magazynowej
  • Analiza trendów rynkowych
  • Aktywny monitoring rozwoju e-commerce
  • Tworzenie baz danych potencjalnych Klientów
  • Spotkania handlowe z potencjalnymi Klientami
  • Analiza materiałów przetargowych i innych informacji otrzymanych od Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
  • Budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów logistycznych oraz elementów kosztowych występujących w tych procesach
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, negocjacyjne
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym otoczeniu
  • Ciekawe wyzwania na ciągle zmieniającym się rynku
  • Dużą samodzielność na stanowisku - możliwość wyznaczania kursu swoich zadań
  • Przyjazną i zorientowaną na wspólną realizacje zadań atmosferę w firmie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (służbowy samochód, laptop, telefon)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.