Business Development Manager

WORK SERVICE S.A.

Łaskarzew, Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łaskarzew, Warszawa

Opis Stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych projektów,
  • utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami oraz rozwój podpisanych kotraktów,
  • monitorowanie oraz analiza rynku,
  • opracowanie raportów wykonanych i planowanych działań marketingowych,
  • organizacja działań reklamowych i promocyjnych,
  • uruchomienie oraz pozyskanie projektów na rynku niemieckojęzycznym.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • znajomość języka niemieckiego - poziom zaawansowany,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • umiejętność budowania biznesowych relacji ,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • kreatywność,
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.