Business Development Manager

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Dla naszego klienta Grupy JOBSPL właściciela serwisów KarieraManagerapl, JOBPL, Szkoleniacom, CVpl, Informatycypl, Asystentkipl oraz Praktykipl poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • Zarządzanie sprzedażą (realizacja budżetu sprzedażowego)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami
  • Opracowywanie i wdrażanie akcji marketingowych kierowanych do klientów
  • Współpraca z działem Marketingu oraz IT, dotyczący rozwoju serwisu oraz nowych usług
  • Reprezentowanie serwisu na branżowych spotkaniach, targach oraz eventach

Wymagania

  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży reklamowej lub HR
  • Silnej motywacji do pracy w sprzedaży
  • Umiejętności negocjacji
  • Samodzielności oraz inicjatywy
  • Znajomości pakietu MS Office na dobrym poziomie
  • Gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Ciekawą i kreatywną pracę umożliwiającą zdobycie doświadczenia
  • Dużą swobodę i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystajac z przycisku "Aplikuj teraz" wraz z krótkim opisem " Jakie niestandardowe pomysły sprzedażowe chciałbyś zrealizować będąc Business Development Managerem".