Business Development Manager (Payroll Solutions)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat to osoba posiadająca minimum 3 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży usług payrollowych w branży outsorucingowej sektorze B2B potwierdzone sukcesami.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej spółki outsorucingowej, aktualnie szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko Business Development Manager (Payroll Solutions) w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług payrollowych,
  • Analiza rynku oraz możliwości rozwoju biznesu,
  • Prowadzenie spotkań, prezentacji,
  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetów sprzedażowych,
  • Zarządzanie wzrostem, budowa zespołu,
  • Przygotowanie analiz odnośnie współpracy z danymi Klientami,
  • Doradztwo i pomoc Klientom w podejmowaniu decyzji,
  • Czynny udział w spotkaniach dotyczących rozwoju dywizji i usług,

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług pyarollowych popartymi sukcesami na satnowisku Account Managera/Sales Managera/BDM etc.
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość aktualnych trendów rynkowych,
  • Kreatywność w poszukiwaniu sposobów na zwiększenie efektywności sprzedaży,
  • Samodzielność, przedsiębiorczość, elastyczność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy

  • Pełne wsparcie niezbędne do realizacji zadań,
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    * Atrakcyjny system premiowy,
    * Narzędzia pracy: telefon oraz laptop, ewentualnie potrzebny samochód,
    * Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
    * Możliwość rozwoju,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page