Business Development Manager – Niemcy

In Job

Całe Niemcy, zagranica

In Job
In Job Poland należy do spółki In Job Company, International Recruiting Company z siedzibą w Weronie i oddziałami w Europie, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Azji.

Zajmujemy się rekrutacją wykwalifikowanych profesjonalistów i wspieraniem ich w zatrudnieniu, w oparciu o umowy na czas określony i nieokreślony. Nasze bogate doświadczenie w doborze talentów - specjalistów, managerów niższego i średniego szczebla, posiadających wykształcenie kierunkowe i adekwatne doświadczenie na danym stanowisku, pozwoliło nam gruntownie poznać rynek pracy w Polsce i zagranicą. Każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, by zagwarantować naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Dzięki naszym konsultantom oraz rekruterom, posiadającym rozległą wiedzę i specjalizację w konkretnych sektorach oraz obszarach funkcjonalnych, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie, maksymalną skuteczność i szybkie reakcje na pojawiające się wyzwania.
Jesteśmy organizacją wielokulturową, dynamiczną i pełną życia. Naszym najważniejszym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów – zarówno firm, jak i kandydatów. Realizujemy go pracując wspólnie na rzecz podstawowej wartości: Waszego rozwoju.

www.injob.com

Dla naszego Klienta, włoskiego lidera specjalizującego się w produkcji produktów z branży drzewno-meblarskiej, In Job Warsaw obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Całe Niemcy

Główne obowiązki

  • Pozyskiwanie, nawiązywanie kontaktów z klientami na terenie Niemiec
  • Organizacja spotkań z Klientami, , zawieranie umów handlowych z Klientami
  • Realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
  • Realizowanie akcji promocyjnych na oferowane produkty
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Analiza rynku, konkurencji i kreowanie polityki handlowej w zakresie powierzonej grupy produktowej
  • Doradztwo w zakresie zastosowania poszczególnych produktów firmy
  • Dobór produktów oraz przygotowanie ofert handlowych
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy we Włoszech

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku poparte sukcesami w pozyskiwaniu Klientów na rynku niemieckim
  • Znajomość rynku niemieckiego w obszarze branży drzewno - meblarskiej będzie atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie techniczne
  • Otwartość na częste podróże (ok. 3 tygodnie w miesiącu)

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę z nowoczesnymi produktami wyprodukowanymi dzięki przyjaznym środowisku metodom
  • Stabilną formę zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szczegółowe szkolenie wprowadzające

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
In Job