Business Development Manager / Kierownik ds. Handlowych - Automatyka budynkowa

Astra s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Astra S.C. zapewnia kompleksową ofertę w zakresie automatyki i hydrauliki budynków. W ofercie firmy znajduje się aparatura kontrolno-pomiarowa światowych producentów sprzętu.
Spółka jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W związku z rozwojem i poszerzeniem zakresu działalności, poszukujemy osoby na stanowisko:
Business Development Manager / Kierownik ds. Handlowych - Branża Techniczna (Instalacje Automatyki Budynkowej)

Miejsce pracy: praca w siedzibie firmy w Warszawie + wizyty handlowe w terenie

Zakres obowiązków:
- Współtworzenie nowopowstałego działu firmy zajmującego się automatyką budynkową
- Współtworzenie strategii sprzedażowej firmy
- Sprzedaż urządzeń automatyki budynkowej
- Nawiązywanie kontaktów handlowych z projektantami, instalatorami, integratorami oraz architektami
- Budowanie długofalowej relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Wizyty handlowe u klientów
- Organizowanie i prowadzenie prezentacji handlowych w celu budowania marki firmy
- Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
- Prowadzenie negocjacji z Klientami
- Przyjmowanie i kontrola realizacji zamówień

Oferujemy:
- Pracę na samodzielnym stanowisku
- Udział we współtworzeniu strategii sprzedażowej firmy oraz nowopowstałego działu automatyki budynkowej
- Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
- Elastyczne godziny pracy – rozliczenie na podstawie osiągniętych wyników
- Rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia
- Udział w szkoleniach, targach i konferencjach branżowych
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
- Wsparcie ze strony back-office
- Przyjazną, rodzinną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. polskim i angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne
- Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych wraz z udokumentowanymi sukcesami
- Doświadczenie w prowadzeniu aktywnej sprzedaży do projektantów, instalatorów, integratorów oraz architektów
- Wysoki poziom komunikatywności i mobilności
- Zorientowanie na wyniki oraz konsekwencja w działaniu
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
- Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem
- Samodzielność, doskonała organizacja pracy
- Odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
- Doskonała znajomość obsługi komputera (Outlook, Excel)
- Prawo jazdy kat. B
- Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Astra S.C. zapewnia kompleksową ofertę w zakresie automatyki i hy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi