Business Development / B2B / Marketing Manager

Ensyco

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ENSYCO zajmuje się realizacją i obsługą techniczną w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC, BMS i elektrycznych dla powierzchni Shell & Core, FIT OUT w budynkach komercyjnych, medycznych i przemysłowych. Dodatkowo wdrażamy w Polsce proces Commissioningu – gwarancja komfortu, akustyki, jakości powietrza, integracji wszystkich systemów budynkowych i 30% oszczedności energii elektrycznej.

Główne zadania

Pozyskiwanie i obsługa klientów B2B z branży nieruchomości ( Sektor FIT OUT, generalni wykonawcy, zarządcy, deweloperzy, właściciele budynków, najemcy, architekci, agencje)
Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
Organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach z potencjalnymi klientami
Monitorowanie trendów i kierunków rozwoju branży nieruchomości
Sprzedaż rozwiązań technicznych firmy
Aktualizacja profilu firmy na Linkedin, Facebook

Wymagania

Dobrze rozwinięte umiejętności miękkie
Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność budowania relacji
Znajomość branży nieruchomości
Wysoka kultura osobista

Oferujemy

Ciekawą pracę z pensja powyżej stawki rynkowej
Elastyczną formę zatrudnienia
Narzędzia pracy
Prowizje i premie od zrealizowanych celów
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Uczestnictwo w prestiżowych projektach

Prezentacja firmy

Ensyco <br/>Nasza siła to wysoce wyspecjalizowana kadra z wielole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi