Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • budowa sieci sprzedaży w zakresie technologii i rozwiązań BIM w Polsce
  • promocja rozwiązań BIMobject w Polsce i nawiązanie współpracy z uczelniami   technicznymi
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka handlowa nad pozyskanymi klientami
  • przeprowadzanie profesjonalnych spotkań handlowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert handlowych, sprzedażowych wraz z bieżącą aktualizacją
  • samodzielne planowanie i implementacja strategii sprzedaży
  • sporządzanie raportów i analiz
  • analiza gospodarcza i rynkowa
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych
  • odpowiedzialność za przygotowanie ofert, prezentacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami

Wymagania

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości polskiego rynku budowlanego oraz sektora architektury
  • doświadczenia w sprzedaży usług z sektora IT
  • dużych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej
  • inicjatywy w działaniu
  • umiejętności negocjacji, prezentowania i prowadzenia spotkań sprzedażowych
  • zdolności do nawiązywania relacji biznesowych i umiejętność finalizacji kontraktów
  • zdolności do samodzielnej organizacji pracy
  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • relacje biznesowe w branży producentów budowlanych
  • doświadczenie lub wykształcenie w dziedzinie architektury
  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD lub innym 3D BIM

Oferujemy:

  • pracę w firmie zajmującej się nowymi technologiami IT dla architektury i budownictwa
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy)

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

„Administratorem danych jest BIMobject Poland sp. z o.o.  z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zawiszy Czarnego 5m. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Prezentacja firmy

BIMobject Poland sp. z o.o. poszukuje doświadczonych sprzedawców ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi