Business Broker

Gatling AB

Warszawa, mazowieckie

Gatling AB

Od: Gatling AB
Miejsce pracy: Warszawa

YOLO > BECOME A BUSINESS BROKER

Jeżeli też uważasz że żyje się tylko raz, i że w życiu trzeba korzystać pełnymi garściami z możliwości które los ci przynosi, to prawdopodobnie mamy dla Ciebie właściwe miejsce pracy. Szukamy ludzi którzy potrafią pracować skutecznie żeby potem móc się zajmować swoimi pasjami i cieszyć się życiem przez większą część dnia. Wyznajemy zasadę że pracujesz żeby żyć, a nie żyjesz żeby pracować :-)

W naszej firmie wynagradzamy efektywnie spędzony czas, a nie zegarowo spędzony czas. Przy osiąganiu wyznaczonych celów masz możliwość kończenia pracy po 4-6 godzinach, czyli pracujesz w trybie 8-12 lub w trybie 8-14, z pełnoetatowym wynagrodzeniem na poziomie 5.000 - 8.000 PLN miesięcznie.

Jesteśmy szwedzkim startupem, który działa jako Business Broker i oferuje swoim Klientom z branży doradczej kompleksowe wsparcie w wejściu i rozwoju swoich usług na rynki zagraniczne, głównie w Skandynawii. Zajmujemy się m.in analizą rynków, umawianiem spotkań biznesowych, weryfikacją potrzeb biznesowych potencjalnych Klientów w celu umożliwienia rozwoju lub wejścia na nowe rynki.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

w Warszawie

którzy będą z nami tworzyli przyszłość branży Business Brokerage dla konsultingu.

Obowiązki

  • Umawianie spotkań biznesowych w ramach projektu
  • Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z potencjalnymi Klientami
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z potencjalnymi Klientami
  • Współpraca ze szwedzkim oddziałem Gatling w zakresie realizacji projektów

Wymagania

  • Dobre umiejętności komunikacyjne – ustne i pisemne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
  • Rzetelność, determinacja oraz nastawienie na osiągnięcie celu
  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług lub umawianiu spotkań biznesowych

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy międzynarodowej
  • Realizowanie projektów z globalnymi firmami doradczymi
  • Biuro w dogodnej lokalizacji - 2 minuty od stacji metra Wierzbno
  • Unikalny model pracy – pracujesz 4-6 godzin a wynagradzany jesteś za 8

Gatling. Make YOU prosper