Pracownik restauracji BURGER KING FENIKS RYNEK Wrocław

Amrest Sp. z o.o.

50-365 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

BURGER KING...
... już ponad 50 lat temu otworzył swoją pierwszą restaurację. W tym czasie powstała marka, która swój sukces zawdzięczała przede wszystkim swoim pracownikom. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w 65 krajach, a nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nie czekaj! Już dziś dołącz do naszego zespołu.

KOGO SZUKAMY?
Lubisz przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole ? Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

SAM DECYDUJESZ, ILE PRACUJESZ
Etat dostosowany do Twoich potrzeb. 1/4, 1/2 3/4 czy cały etat - Decydujesz Ty
Chciałbyś mieć elastyczne godziny pracy, bo praca to tylko jedno z Twoich rozlicznych zajęć? Dobrze trafiłeś, rozumiemy Twoje potrzeby. Zaplanuj swój dzień i sam określ, kiedy/w jakich porach dni możesz pracować.

ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA!
Nie ma nic przyjemniejszego niż możliwość realizacji swoich pragnień i pasji. Dlatego proponujemy Ci pracę w naszej restauracji. W przyjaznej atmosferze możesz zarobić niezłą kaskę i spotkać ludzi takich jak Ty! Nasza firma łączy ludzi.

CO OFERUJEMY?
O stawce i korzyściach wynikających z pracy u nas dowiedz się na rozmowie kwalifikacyjnej

Jeśli chcesz poznać szczegóły tej oferty i zaaplikować - wejdź na naszą stronę:

www.pracawburgerking. pl

Oferta skierowana również do osób z niepełnosprawnością.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia