Opis stanowiska pracy

Eurest Poland - ogólnopolska firma gastronomiczna zajmująca się żywieniem zbiorowym pilnie zatrudni pracownika do obsługi bufetu i kasy.

Obowiązki:
- nakładanie i wydawanie posiłków klientom
- rejestrowanie sprzedaży na kasie fiskalnej
- uzupełnianie towarów handlowych
- pomoc w sprzątaniu sali konsumenckiej, znoszenie zastawy na zmywalnię

Wymagania

- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
- zaangażowanie w pracę
- dyspozycyjność
- uśmiech i zapał do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni

Prezentacja firmy

Eurest w Polsce <br/><br/>Nasza wizja: Być światowym liderem wśró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia