Budowlaniec - biegła znajomość podstaw budownictwa jednorodzinnego

HM Byggservice

Kristianstad, 291 94, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca ma polegać na wykonywaniu robót budowlanych związanych z budową domów jednorodzinnych ,murowanych i drewnianych.Przygotowanie terenu ,wykonanie stanu surowego ,roboty wykończeniowe i instalacyjne(z wyjątkiem elektryki instalacji wodnych i grzewczych) oraz mała arhitektura.Pracujemy samodzielnie oraz w grupach dwu i czteroosobowych.Zabezpieczam zakwaterowanie ,środek transportu oraz narzędzia i sprzęt.Dojeżdżamy do klientów w promieniu do 45 km.Płacę za czas bezpośrednio przepracowany i zaakceptowany przez Klienta.Szczegóły omówimy telefonicznie. Praca polega na samozatrudnieniu,przyjmuję faktury Vat(z vatem 0).Jeśli współpraca układa się dobrze dysponuję robotami przez cały Rok z zachowaniem ciągłości.

Wymagania

Wymagam Profesjonalnego podejścia do pracy.Każdy odpowiada materialnie za wykonywaną przez siebie pracę gwarantując wysoką jakość.Interesują mnie osoby wyłącznie między 35 a 50 rokiem życia z ustabilizowanym życiem prywatnym i odpowiednim stanem zdrowia.Nie wymagam dokumentowania kwalifikacji,interesują mnie wyłącznie fachowcy,Prawo jazdy mile widziane.

Prezentacja firmy

Wykonujemy wszelkie roboty budowlane,a szczególnie budowa domów j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
6 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie