Brygadzistów monter skręcanych konstrukcji stalowych

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii:

BRYGADZISTÓW monterów skręcanych konstrukcji stalowych - MSKS

OPIS PROJEKTU:

Prefabrykacja na hali skręcanych konstrukcji stalowych: wymagane certyfikaty: VCA VOL, VVL, wózki widłowe

Montaż na zewnątrz skręcanych konstrukcji stalowych na wysokości: wymagane certyfikaty: VCA, Hoogwerker ( podnośnik koszowy )

WYMAGANIA:

Udokumentowane doświadczenie na tego typu projektach.

Znajomość rysunku konstrukcyjnego

Dobra znajomość języka angielskiego

BSN ( SOFI )

Jeśli kandydat nie ma odpowiedniego certyfikatu to przed rozpoczęciem projektu pracodawca go opłaci i potrącić w ratach z pensji ).

Okres zatrudnienia: praca od 14 września do końca 2015 z możliwym przesunięciem na początek stycznia 2016.

Duża ilość godzin: 12 dziennie.

Warunki finansowe:

Stawka netto / godz. do uzgodnienia.

Pracodawca opłaca mieszkanie w 100%. Jeśli pracownik ma własne mieszkanie w Holandii dostaję kompensatę od pracodawcy.

Transport do pracy w Holandii: grupowy samochód służbowy lub jeśli pracownik posiada własny samochód płacona jest mu tzw. kilometrówka: 0,19 Euro / km. Jeśli pracownik wozi swoim prywatnym samochodem innych pracowników to dostanie dodatek od firmy, którego wysokość zależy od wyliczenia opłacalności tego rozwiązania w stosunku do samochodu firmowego. Do uzgodnienia z pracodawcą.

Prosimy przysłać aktualne CV w języku polskim i angielskim + skan: VCA lub SCC + dokument nadania BSN ( SOFI ) + skan certyfikatów zawodowych i referencji.

W TYTULE E-MAIL WPISAĆ: MSKS + podać Pana nazwisko i imię. Dzięki. To przyśpieszy obróbkę Pana dokumentów.

Wymagania

UDOKUMENTOWANE doświadczenie jako brygadzista monterów skręcanych konstrukcji metalowych na wysokościach

Certyfikaty jak w ogłoszeniu

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Zgodnie z daną ofertą
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis