No Limit  Sp. z o.o.
Sztuka logistyki, logistyka sztuki
Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w pracy na porównywalnym stanowisku
  • wiedza na temat operacji magazynowych i zasad gospodarki magazynowej
  • doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem poparte sukcesami
  • znajomość systemów magazynowych i analizy danych
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania trafnych decyzji
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • bardzo dobra obsługa komputera

Zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie pracy podległej grupy pracowników magazyno-wych
  • realizacji określonych zadań związanych z wykonaniem operacji magazynowych
  • realizacji określonych celów jakościowych,
  • szkolenie i ocena podległych zespołów operacyjnych,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv) za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.