ERBUD SA

Brygadzista

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Pruszków

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud Industry,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Brygadzista

Opis stanowiska:

  • Organizowanie pracy podległych brygad montażowych w branży mechanicznej (prace związane z demontażami, regeneracją i montażami urządzeń na terenie elektrociepłowni, w tym kotłowni, maszynowni oraz urządzeń pomocniczych)
  • Raportowanie czasu pracy brygady
  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych prac

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świadczenie socjalne, m.in. bony na święta

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku mechanicznym
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w energetyce lub przemyśle
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność

Dodatkowymi atutami będą:

  • Świadectwo Kwalifikacyjne - D grupa 2
  • Uprawnienia podstawowe do spawania gazowego i elektrycznego
  • Uprawnienia do obsługi akumulatorowych wózków platformowych
  • Uprawnienia do obsługi spalinowych wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego