Alucrom Sp. z o.o.

Brygadzista

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Oleśnica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

Zakres obowiązków:
- realizacja planów produkcyjnych i terminowych wysyłek
- zarządzanie podległymi pracownikami
- nadzór nad jakością realizowanej produkcji
- nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego
- wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów
- egzekwowanie przestrzegania procedur BHP na swojej zmianie
- opieka nad powierzonym sprzętem i materiałami

Wymagania:
- 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- wiedza w zakresie malowania proszkowego
- elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
- obsługa komputera
- doświadczenie w zarządzaniu pracowników produkcyjnych

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę o pracę
- pracę w dynamicznej branży
- przyjazną atmosferę
- opiekę medyczną
- samodzielność w wykonywaniu obowiązków