OTTO Work Force OTTO Work Force

Brygadzista

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Nowy Targ

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA

miejsce pracy: Nowy Targ

Zakres obowiązków:

• koordynowanie pracy zespołu ślusarzy, spawaczy, szlifierzy (25 osób),

• nadzór nad jakością produkcji (produkcja jednostkowa),

• szkolenie, motywowanie, koordynowanie i kontrola realizacji planu produkcyjnego,

• aktywne uczestnictwo w pracy zespołu.

Wymagania:

• doświadczenie w zagadnieniach związanych z obróbką metalu,

• umiejętność czytania rysunków technicznych,

• doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,

• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w stabilnej firmie, na 1 zmianę od pon. do pt.,

• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej

• przyjazną atmosferę.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.