Opis stanowiska pracy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko:

BRYGADZISTA - Operatora Maszyn Do Obróbki Drewna

Zadania:

  • Koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego,
  • Raportowanie niezgodności produkcji,
  • Monitorowanie przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych,
  • Sygnalizowanie defektów w maszynach, produkcie oraz inicjowanie działań naprawczych,
  • Praca w systemie czterozmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników - min. rok doświadczenia,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn: piła, okleiniarka, frezarka, prasa,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność,
  • Preferowane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełny etat

KANDYDAT Z NOWEGO SĄCZA LUB OKOLIC

Aplikację (CV, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą opcji "Aplikuj".

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Słowa kluczowe: brygadzista, operator maszyn, pracownik produkcji, obróbka drewna, produkcja, operator, stolarz, wózek widłowy, umowa o pracę.

Prezentacja firmy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna